Služby

Služby

Služby Wine Society

Vyberte si z široké nabídky prvotřídních služeb, které poskytujeme jak v prostorách Wine Society, tak i v místě konání vaší akce.
 
`

Soukromé akce

Wine Society je místem, kde si můžete víno nejen koupit, ale zároveň si jej i patřičně vychutnat. Uspořádejte v našem jedinečném prostoru večírek, oslavu nebo příjemné setkání s přáteli. Pomůžeme pro vás a vaše hosty vybrat vhodná vína, naši sommelieři vás provedou jejich degustací a připravíme catering, který bude zvolená vína skvěle doplňovat.

Nabídka pro firmy

Uspořádejte své firemní setkání ve stylovém prostředí. Prostory Wine Society jsou ideální volbou pro neformální jednání s obchodními partnery, uzavírání smluv, večírky či teambuildingy. Výběr vín z naší nabídky, degustace se sommelierem či možnost cateringu jsou u nás samozřejmostí.

Vinné menu pro různé příležitosti

Potřebujete sestavit osobní vinné menu na svatbu, narozeniny, oslavu, důležité výročí, kolaudaci nebo například rozlučku se svobodou?

Hledáte vína, která skutečně umocní vaši zvláštní příležitost? Vybereme vám vhodný balíček vín z našeho portfolia a postaráme se o šetrný převoz i správnou teplotu.

Lze kombinovat se Službami sommeliera.

Služby sommeliera

Zažijte profesionální prezentaci vín ze slavných vinařských oblastí. Bude nám potěšením připravit pro vás degustaci přímo v prostorách Wine Society, nebo na jiném, vámi zvoleném, místě.

Individuální konzultace

Chcete doporučit vhodné víno k mimořádné příležitosti? Zajímá vás více podrobností o vinařstvích, se kterými spolupracujeme? Potřebujete poradit se skladováním vína? Nabízíme vám spolehlivé vinné poradenství, které vždy zodpoví každou vaši otázku. Naši profesionální sommelieři jsou vám plně k dispozici.

Concierge servis

V rámci služeb Concierge máte neustále k dispozici nadstandardní a komplexní vinný servis. Kdykoliv vám na požádání připravíme vína přesně podle vašich aktuálních přání a potřeb, včetně kompletního příslušenství. O vše se postaráme, vše zajistíme, a to i na poslední chvíli.

Kontaktujte nás:


+420 720 151 667

Navštivte nás:

Wine Society s.r.o
Korunní 21
120 00 Praha 2
Po – Pá
otevřeno dle akcí a předchozí domluvy